cabezallo

Fase de Zona Olimpíada 2015

PROGRAMA FASE de ZONA

Xoves 23 de abril

 

10:30 Recepción de participantes, benvida e información sobre o desenvolvemento das probas e da sesión en xeral.

11:00 Comezo das probas para o alumnado

13:00 Remate das probas e despedida

 

Con límite o día 14 de maio darase a coñecer a relación de alumnos seleccionados en cada zona para acudir á Fase Final Galega que será o día 21 de maio. Publicarase nesta ligazón.

 

SEDES

 

Os lugares de celebración da proba en cada zona son:

 

CORUÑA

IES Ramón Otero Pedrayo.

Av. Monelos, s/n A Coruña

 

SANTIAGO

Facultade de Ciencias da Educación.

Módulo A, aulas 6 e 7.

Campus sur.

 

FERROL

IES Carballo Calero.

Avda. Castelao s/n

 

OURENSE

CFR Ourense

r/ da Universidade, 18

 

LUGO

Círculo das Artes

Praza Maior.

 

VIGO

IES do Castro

r/ J. Gómez Posada Curros, 1

 

PONTEVEDRA

CFR de Pontevedra

r/ Celso Emilio Ferreiro 4, 36005

 

O alumnado deberá ir provisto do seu DNI e no seu defecto, do carné do instituto para a súa posible identificación por parte da organización.

 

En cada zona seleccionaranse un número de participantes para a fase final proporcional o número de participantes nesa zona.

 

Os centros inscritos son:

 

Zona A Coruña

 

Cpr Peñarredonda

Cpr La Grande Obra De Atocha

Cpi Viaño Pequeno

Cpr Salesiano San Juan Bosco

Ies Rafael Dieste

Colegio Internacional Eiris

Cpr Plurilingue Santo Domingo

Ies Ramón Otero Pedrayo

Compañía De María

Ies Blanco Amor Culleredo

Ies Urbano Lugrís

 

Zona Ferrol

 

Sagrado Corazón

Ies Ricardo Carballo Calero

Cpi Conde De Fenosa

Ies Terra De Trasancos

Ies Punta Candieira

Cpi Virxe Da Cela

Cpr San José

 

Zona Lugo

 

Ies Perdouro

Ies De Quiroga

Colexio Marista "A Inmaculada"

Ies Ánxel Fole

Ies Xoan Montes

Ies A Pinguela

I.E.S. Santiago Basanta Silva

Ies San Rosendo

Cpi Tino Grandío

Centro Educativo Galén

Ies Daviña Rey

Cpr Divina Pastora

IES de Guitiriz

Ies Do Camiño

 

Zona Ourense

 

Mª Auxiliadora (Salesianos)

Ies Ramón María Aller Ulloa

Colegio Pablo Vi-Fátima

Ies Eduardo Blanco Amor

Cpr Miraflores

Ies O Couto

Colegio Divina Pastora

I.E.S. Castro De Baronceli

Ies Otero Pedrayo

Concepcion Arenal

Colexio Maristas Santa María

 

Zona Pontevedra

 

Cpr Plurilingüe Calasancio

Cpi Do Toural

Sagrado Corazón De Jesús

Colexio "Sagrada Familia"

Sagrado Corazón (Placeres)

Cpr San Fermín

Colegio Sek-Atlántico

Colegio San Narciso

Colegio Los Sauces

Ies De Meaño

Cprs San Francisco

Ies Sánchez Cantón

Cpr Salvador Moreno

Ies Castro Allobre

Ies Johan Carballeira

IES Illa de San Simón

 

Zona Santiago

 

Colexio Manuel Peleteiro

Ies. "Xulián Magariños"

Cpi Progreso

San José De Cluny

Ies Maruxa Mallo

Ies Eduardo Pondal

Cpi San Vicente

Ies Pedra Da Aguia

Ies Rosalía Castro

Ies A Cachada

Ies De Brión

Ies Nº 1 de Ordes

Ies Plurilingüe De Ames

CPI dos Dices

 

Zona Vigo

 

Cpr. Casa De La Virgen

Cpi Covaterreña

Mª Inmaculada (CARMELITAS)

Montecastelo

I.E.S. Val Miñor

Niño Jesús De Praga

Ies Auga Da Laxe

Ies Alexande Bóveda

Cpr Montesol

Ies Do Castro

Ies Coruxo

Escola Rosalía De Castro

Ies Álvaro Cunqueiro

Ies Rosais 2

IES Politécnico

Ies Primeiro De Marzo

CPR Mercantil

 

Para calquera aclaración Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.