Resultados Fase de Zona Olimpiada Galega

  • warning: array_map() [function.array-map]: Argument #2 should be an array in /home/agapema/www/modules/system/system.module on line 1015.
  • warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/agapema/www/includes/theme.inc on line 1817.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/agapema/www/includes/theme.inc on line 1817.

 

 

Estes son os 40 finalistas por orde ALFABÉTICA clasificados/as para a fase final galega a celebrar en Lugo o xoves 18 de maio.

Podes consultar o programa desta fase final aquí

 

A CORUÑA  
   
Barba Cepedello, Luis IES María Casares
Calviño Leis, Rita IES Ramón Otero Pedrayo
Costa Pailos, Uxía IES Ramón Otero Pedrayo
Galán Rodríguez, Manuel IES Isidro Parga Pondal
Martínez López, Diego Compañía de María
Martiñán Suárez, Gonzalo Peñarredonda
Rodríguez Ramos, Pablo Compañía de María

 

FERROL  
   
Martín Aguilar, Fernández IES Saturnino Montojo
Lucía Couceiro Polo CPI As Mirandas – Ares
Daniel Grande Fernández

IES As Telleiras

 

LUGO  
   
Lorenzo Castro Rodríguez Ies Lucus Augusti
Marcela Miñambres Pardo Ies de Becerreá
Daniel Piqueras Valle Ies Perdouro
Brais Rodríguez Rodríguez Ies Río Cabe

 

OURENSE

 
   
Mateo Diaz Gómez Ies "Eduardo Blanco Amor"
Brais Fortes Martinez Cpr Maria Auxiliadora
Alejandro Gómez González Ies O Couto
Laura, Rodriguez Estraviz Ies Castro De Baronceli

 

PONTEVEDRA  
   
Sócrates Agudo Torrado IES Miguel Ángel González Estevez
Inés Alba Vázquez  CPR Filipenses
Celia Castelo Gajino CPR Calasancio
Ariadna Lorenzo Poncela IES Sánchez Cantón
Marcelo Míguez Torres  IES Sánchez Cantón
María Rodríguez Juncal CPR Sagrado Corazón de Placeres

 

SANTIAGO  
   
Caneda Pájaro, Andrea IES Maruxa Mallo
Figueroa Martínez, Antón IES de Sar
González Seijo, Ernesto Colexio Manuel Peleteiro
López Suárez, Lara IES Xulián Magariños
Magdalena Sánchez, Valentín IES Rosalía de Castro
Rama Villasenín, Manuel IES Maruxa Mallo
Souto Pazó, Daniel IES Brión

 

VIGO  
   
Víctor Adrover Amado Ies A Sangriña
Sul Baz Oliveira Ies A Sangriña
Alba Lorenzo Fernández Ies Coruxo
Ismael López Gallo Ies Álvaro Cunqueiro
Iria Martínez Villa Ies A Sangriña
Irea Obeso Álvarez Ies Do Castro
Rodrigo Silveira Franco Ies Do Castro
Alba Suárez Tapia Ies Politécnico
Daniel Valiño Carneiro Cpr Montesol

 

Parabéns ás/aos finalistas. Vémonos en Lugo!